contact-us

משלמים רק על רשומה מוצלחת והתשלום בסוף האירוע.. רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים  phone-call 053-924-2324

  איך זה עובד?

  quote בגלל שידענו מראש מי מגיע ומי לא,
  חסכנו הרבה כסף על מנות מיותרות. quote
  step-icon

  שלב 1

  להעלות את הרשימה מהווצאפ

  אם אתם מעדיפים להעלות את אנשי הקשר באופן ישיר מהווצאפ ולא להסתבך עם רשומות ארוכות, שמות, טלפונים וטבלאות אקסל מייגעות, דעו שעם WiWi זה אפשרי! עם המערכת שלנו תוכלו להעלות באופן מסודר את רשימת המוזמנים שלכם מהווצאפ, ואפילו לחלק אותה מראש לקבוצות בקלות ומהירות.

  לשמור על הסדר עם אקסל

  אם אתם מעדיפים לעבוד על טבלת אקסל אחת מסודרת, עם WiWi אתם יכולים! מלאו את שמות המוזמנים ומספרי הטלפון שלהם בטבלת אקסל, סדרו אותם לפי קבוצות ותעלו את הקובץ למערכת. המערכת של WIWI תמשוך את השמות ותעדכן באופן אוטומטי את הרשימה.

  מערכת אינטרקטיבית

  אנחנו בWiWi מאמרים שהשליטה צריכה להיות בידיים שלכם, ולכן בנינו מערכת פשוטה ואינטואיטיבית שהופכת את העלאת הרשימה לקלה ומהירה. אז למה אתם מחכים? תתחילו להזמין את האנשים החשובים לכם לאירוע של פעם בחיים!

  step-icon

  שלב 2

  להגיע לכל המוזמנים דרך הודעת ווצאפ

  כיום, למעלה מ97% מהישראלים משתמשים בווצאפ, רובם באופן יומיומי. אז למה לחזור אחורה בזמן ולשלוח אישורי הגעה בהודעות SMS? עם WiWi תוכלו לנסח הודעת ווצאפ, לצרף תמונה או אפילו סרטון ולהפוך את ההודעה להכי אישית שיש. כך, תוכלו להגיע לכל המוזמנים ולקבל תשובות שיעזרו לכם לארגן את האירוע.

  הזמנה טלפונית אישית

  נמאס לכם לקבל אישורי הזמנה ממוקדנית זרה וחסרת סבלנות? עם WiWi תוכלו להקליט הודעה קבועה ולתזמן שיחת טלפון בשעות שתבחרו. מקבל השיחה למעשה ישמע את קולו של בעל האירוע מזמין אותו, ויקיש את תשובתו – האם מאשר הגעה או אומר כי לא יוכל להגיע.

  לוודא הגעה למקום הנכון

  הגיע יום האירוע, וכולם מוכנים ומתרגשים. עם WiWi תוכלו להיות בטוחים שכולם זוכרים ומתרגשים ביחד איתכם! בבוקר האירוע המערכת תשלח תזכורת לכל המוזמנים דרך הווצאפ, כמו גם קישור לאפליקציית ניווט למקום האירוע, כך שתהיו סמוכים ובטוחים שכולם יגיעו למקום הנכון, ביום הנכון ובזמן הנכון. כל מה שישאר לכם לעשות הוא להיות רגועים וליהנות מהיום המיוחד שלכם.

  step-icon

  שלב 3

  תודה שבאתם!

  אנו יודעים שלעיתים להגיע לאירוע זה לא פשוט – ישנה נסיעה ארוכה, צריך לארגן בייביסיטר לילדים ולחשוב על בגדים מתאימים, ולכן חשוב לומר תודה לכל אדם שהקדיש מזמנו והגיע. עם המערכת של WiWi תוכלו לשלוח לכל אדם תודה אישית שהגיע לאירוע שלכם, שמח בשמחתכם והעניק לכם מתנה.

  מתנות באשראי – הבחירה הנכונה

  לכל אחד מאיתנו יצא לפספס חתונה מסיבה זו או אחרת, ולהבטיח שבהזדמנות יעביר מתנה לבעלי השמחה. אבל למה לחכות להזדמנות? עם WiWi תוכלו להעניק לבעל השמחה מתנה באשראי בקלות, במהירות וללא מאמץ! רק תיכנסו לקישור שנשלח אליכם לאחר האירוע, ותשמחו חתן וכלה.

  מעבירים את זה הלאה!

  אז האירוע נגמר, נחתם קצת, דיברתם עם האורחים וראיתם גם כמה תמונות שהצלם הספיק לשלוח לכם. מה עושים הלאה? משתפים את החברים הקרובים אליכם על השירות המדהים שקיבלתם מ-WiWi, כך שגם הם יוכלו להנות ממנו!

  הבאנו את הבשורה

  את חברת WIWI הקמנו ממקום של צורך אישי, לאחר שתהליך הזמן האורחים בחתונה שלנו היה מסורבל, יקר ובעיקר לא יעיל. הבנו שהמערכות הישנות שדורשות רשומות אקסל מייגעות, וששליחת הודעות SMS שייכת לעבר, אז התחלנו לחשוב על דרך להקל על הזוגות הצעירים ולהחזיר להם את השליטה במערכת ההזמנות.

   

  המערכת החדשנית שלנו מאפשרת לבעלי השמחה להעביר בנוחות ומהירות דרך הווצאפ את רשימת המוזמנים לאירוע ולחלק אותם לקבוצות מראש, לנסח את ההודעה ולבחור את הימים והשעות בהם ישלחו התזכורות. ביום האירוע תישלח תזכורת אחרונה הכוללת קישור לאפליקציית ניווט למקום האירוע.

  בניגוד לדרך המיושנת בה בעלי השמחה משלמים לחברות אישורי ההזמנות הרגילות, לפי הרשומות שהוזנו למערכת שלהם בלי קשר לכמה אנשים ענו להודעות ה-SMS ולשיחות, עם WIWI אתם תשלמו אך ורק על הרשומות שנענו.

   

  יתר על כן, מכירים את הרגע בו אתם לא יכולים להגיע לחתונה ומבטיחים לעצמכם שתעבירו מתנה בהזדמנות? גם אנחנו. לכן, אחד מהיתרונות העיקריים של המערכת היא להציע למי שסימן שלא יכול להגיע, להעביר מתנה באשראי במקום, ולא לדחות את זה ליום שלא יגיע. מה שישאר לכם לעשות, זה לאסוף את המתנות ולומר תודה.

   

  הצוות של WIWI זמין בשבילכם לכל אורך התהליך, וישמח לענות על כל שאלה ולעזור בכל התלבטות, בכל יום ובכל זמן. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו ותתחילו להזמין!

  שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

  מערך התשלום בWiWi הוא ללא ספק ייחודי בעולם האירועים – במקום לשלם על רשומות ארוכות, בלי להתחשב בעובדה האם המוזמן הגיב ואישר הגעה או לא כפי ששאר חברות דוגלות, אצלנו בWiWi תשלמו לאחר האירוע אך ורק על הרשומות המוצלחות – רשומה מוצלחת זו רשומה שהצלחנו לקבל תשובה מהאורח. למשל אם ישראלה ישראלי לא ענתה ולא הצלחנו להשיג אותה בשום צורה, לא משלמים עליה!

  את תהליך אישורי ההגעה אנחנו מתחילים כ-14 ימים לפני תאריך האירוע. אבל אל דאגה! המערכת שלנו כבר מוכנה מראש ומתאימה את עצמה לאירוע שלכם. חשוב שכבר 3 שבועות לפני רשימת המוזמנים תהיה מעודכנת במערכת

  תחילה נשלח לאורחים הזמנה בוואצאפ כ-14 ימים לפני האירוע, ההזמנה תשלח עם כפתורי אישורי הגעה. למי שלא יענה יישלח בימים לאחר מכן הודעות נוספות (הזמנה נוספת).
  במהלך הימים יצא גם שיחות לכל מי שלא ענה. ולמי מהמוזמנים שעדיין מתלבט הנציגים שלנו יתקשרו אליו ויעדכנו אתכם במערכת.
  ביום האירוע המוזמנים שמגיעים לאירוע יקבלו תזכורת עם קישור לניווט ואפשרות להעברת מתנה באשראי.
  יום לאחר האירוע האורחים שהגיעו יקבלו הודעת תודה.

  כמובן! אנחנו עובדים עם כל חברות ההושבה. בסיום התהליך של אישורי הגעה, יש אפשרות לייצא קובץ מותאם לכל אחת מחברות ההושבה. מורידים קובץ מותאם ומעלים למערכת הושבה. פשוט וקל ✌ הנציגים שלנו ישמחו לעזור לכם

  כן, כמובן ואף רצוי! במידה ויש לכם תמונה או סרטון של ההזמנה, אתם יכולים לעלות אותם בממשק ניהול האירוע וכך ההודעות יצאו בצירוף המדיה שבחרתם.